Radyonuz Cepte
Uygulama mağazalarına Bizimiller Radyo yazarak radyomuzun mobil uygulamasını cep telefonlarına indirip kullanabilirsiniz.

Künye

Bizim İller Radyo 

Radyomuz, 1992 yılında Türkiye’de ilk özel İslâmî radyo olarak kuruldu. Kurulduğumuz ilk günden bugüne çizgimizi koruyarak yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Kaliteli ve özgün bir dinleyici kitlesine sahibiz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz tematik yayın yapmaktayız.

Radyomuzun, yerel radyo olmakla birlikte, Denizli’nin tüm ilçelerinden, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden ve yurtdışından da dinleyicileri bulunmaktadır. İnternet yayınımız, cep telefonu uygulamalarımız ve sosyal medyadaki aktif takipçilerimiz ile Denizli’nin en sosyal radyosu olma özelliği, bizi bir adım öne çıkarmaktadır.

Denizli’de tek İslâmî yayın yapan radyo olmamız, bizi hem gururlandırıyor hem de daha özverili çalışmamız için bizi tetikliyor. Allah rızâsını kazanmak, öncelikli amacımız olmakla birlikte, dinleyicilerimize faydalı olmayı kendimize şiar edindik. Görsel ve sosyal medyanın faydasından çok, zararının olduğu bir zaman diliminde, zararlı yayınlardan bir nebze de olsa uzak tutmaya çalışmak ve toplumu programlarımızla doğru bilgilendirmeye çalışmak hedeflerimiz arasındadır. Faydalı olduğuna şahit olduğumuz, aile, sohbet, istek ve kültürel programlarımız büyük bir beğeni toplamaktadır. İlgiyle takip edilmektedir.

25.Yıl Etkinlikleriyle programlarımızı taçlandırmamız ve dinleyicilerimizle buluşmamız çok daha güzel programların habercisi olmuştur. Hayırlısıyla, daha kaliteli ve özgün programlarla radyomuzun geleceğini hazırlamaktayız.

En büyük destekçimiz olan dinleyicilerimiz başta olmak üzere, radyomuza emek veren tüm programcılarımıza, gönül dostlarımıza ve reklam vererek maddi desteğiyle radyomuzu ayakta tutan kişi, kurum ve esnaflarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz…

Bizim İller Radyo Yönetimi

Bizim İller Radyo Künye

Yönetim Kurulu Başkanı

Yahya KARATAŞ

 

Yayın Yönetmeni

Ayşe TOPTAŞ

 

Yayın Takibi

Sebahattin KARATAŞ

 

Reklam

Ayşe TOPTAŞ

Selahattin GEMİCİ

 

Dinleyici Temsilcisi

Yahya KARATAŞ

 

Hanımlar Komisyonu

Hâkime TEKE

 

Gençlik Komisyonu

Cihan ÜNAL

 

Hukuk Danışmanı

Avukat Volkan SAYLAN

 

Muhasebe

Mali Müşavir İsmail ÖZTÜRK

 

Grafik Tasarım

Sebahattin KARATAŞ

 

Web-Grafik Dizayn

Cüneyt YETER

 

Bizim İller Radyo, Denizli Radyo Yayıncılar Derneği kurucu üyesidir.

 

MÜZİK-BİR, MÜ-YAP, MESAM, MSG ve MÜYOR-BİR müzik meslek kuruluşlarının üyesidir.

 

Bizim İller Radyo A.Ş.

Adres: Topraklık Mah. 572 Sk. No:22

Yeşilhan Kat 3 Daire 302 Pamukkale / DENİZLİ

 

Telefonlar:

0 258 261 38 88

0 555 611 14 49

E-mail: [email protected]