7 C
Denizli
Salı, Ocak 22, 2019

Bizim İller Yeni Logo-com-tr-site için2.fw

Genel Yayın Yönetmeni
Yahya KARATAŞ

Yayın Takibi
Ayşe TOPTAŞ

Dinleyici Temsilcisi
Yahya KARATAŞ

Reklam
Yahya KARATAŞ
Selahattin GEMİCİ

Hanımlar Komisyonu
Hâkime TEKE

Gençlik Komisyonu
Tansu DURAN

Hukuk Danışmanı
Avukat Volkan SAYLAN

Muhasebe
Mali Müşavir İsmail ÖZTÜRK

Grafik Tasarım
Sebahattin KARATAŞ

Web-Grafik Dizayn
Cüneyt YETER

Bizim İller Radyo A.Ş.
Adres: Topraklık Mh. 572 Sk. No:22
Yeşilhan Kat 3 Daire 302 Pamukkale / DENİZLİ

Telefonlar: 0 258 261 38 88 – 0 546 261 38 88
E-mail: bilgi@bizimiller.com.tr


Radyomuz, 1992 yılında Türkiye’de ilk özel İslâmî radyo olarak kuruldu. Kurulduğumuz ilk günden bugüne çizgimizi koruyarak yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Kaliteli ve özgün bir dinleyici kitlesine sahibiz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz tematik yayın yapmaktayız. Radyomuzun, yerel radyo olmakla birlikte, Denizli’nin tüm ilçelerinden, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden ve yurtdışından da dinleyicileri bulunmaktadır. İnternet yayınımız, cep telefonu uygulamalarımız ve sosyal medyadaki aktif takipçilerimiz ile Denizli’nin en sosyal radyosu olma özelliği, bizi bir adım öne çıkarmaktadır.

Denizli’de tek İslâmî yayın yapan radyo olmamız, bizi hem gururlandırıyor hem de daha özverili çalışmamız için bizi tetikliyor. Allah rızâsını kazanmak, öncelikli amacımız olmakla birlikte, dinleyicilerimize faydalı olmayı kendimize şiar edindik. Görsel ve sosyal medyanın faydasından çok, zararının olduğu bir zaman diliminde, zararlı yayınlardan bir nebze de olsa uzak tutmaya çalışmak ve toplumu programlarımızla doğru bilgilendirmeye çalışmak hedeflerimiz arasındadır. Faydalı olduğuna şahit olduğumuz, aile, sohbet, istek ve kültürel programlarımız büyük bir beğeni toplamaktadır. İlgiyle takip edilmektedir.

25.Yıl Etkinlikleriyle programlarımızı taçlandırmamız ve dinleyicilerimizle buluşmamız çok daha güzel programların habercisi olmuştur. Hayırlısıyla, daha kaliteli ve özgün programlarla radyomuzun geleceğini hazırlamaktayız.

En büyük destekçimiz olan dinleyicilerimiz başta olmak üzere, radyomuza emek veren tüm programcılarımıza, gönül dostlarımıza ve reklam vererek maddi desteğiyle radyomuzu ayakta tutan kişi, kurum ve esnaflarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz…

Bizim İller Radyo Yönetimi